MEYVE  YETİŞTİRİCİLİĞİ :

Meyve  yetiştirirken en  konulardan birisi  toprak  hazırlığı  ve gübrelemedir. Bunu  için Rekor Gelişim Minerali öneriyoruz. Sizlere  tecrübelerimizden  dolayı  tavsiye ettiğimiz bu Rekor Gelişim Mineral, meyve  yetiştiriciliğinde  karşınıza çıkacak  bir  çok  sorunu çözebileceğiniz, hiç  sorununuz olmadığını  düşünseniz de  daha    verimli, kaliteli ve  lezzetli meyve hasadı  yapmanızı sağlayabilecek  olan, meyve ağacı gübrelemesinde kullanmanızı şiddetle tavsiye ettiğimiz,  son derece ucuz ve çok az kullanım  oranına sahip doğal  bir üründür. Hiç bir yan etkisi yoktur. 1 Dekara meyve ağaçlarında sadece 25 – 40 Kg , ağaç dışındaki meyvelere ise  20 Kg  Rekor gelişim Mineral kullanılmaktadır.

Bu  ana sütü  gibi  doğal  ürün  sayesinde diktiğiniz Meyve fidanları çok  hızlı bir  şekilde köklenir ve büyür. Büyüyemeyen,  meyve vermeyen bir fidanınız varsa  büyümeye başlar ve meyve verir. Meyve ağacınız Çiçeklerin  dökülmesi,  meyveye yatmaması gibi sorunlar  yaşıyorsa eğer, bu sorunları  ciddi  oranda azaltıp  yok edebilir. Meyve tutumunu en üst seviyeye çıkartarak  meyvelerin bırakın  kendi  kendine dökülmesini, dolu  gibi  doğal afetlerden en az zarar görmesini sağlar. 100 Beygir traktörle   süremediğiniz  bahçenizi – tarlanızı 1 Beygir ile dedeleriniz zamanındaki  gibi sürmeye  başlarsınız. Toprağınız yumuşacık olur ve bütün fiziksel özellikleri iyileşir. Toprağınızın su tutma kabiliyeti  öyle artar gibi, Rekor Gelişim Minerali  kullandığınız fidan,ağaçlar, bitkiler arasında susuzluktan dolayı kuruma, diğer Rekor Gelişim Mineral kullanmadığınız bitkilerden  önce   olması söz konusu değildir. Yani meyveleriniz daha az su ister. Meyve ağacınız da kanser, kuruma ve   mantari  hastalıkları daha az görürsünüz yada hiç  görmezsiniz. Akdeniz sineği gibi   zararlıları  neredeyse  hiç göremezsiniz. Yapraklar canlı renkli, kalın, geniş , uç kuruması olmayan bir halde olup,  Öyle verimli,   kaliteli  ve lezzetli  meyveler olur ki,    zaten bu durumda    zirai ilaçları  daha az kullanmaya başlarsınız,  bir süre sonra hiç kullanmadığınız noktaya dahi  gelebilirsiniz.  15- 20 gün daha erken Meyve hasadı yaparsınız, yani erkencilik olur, hemde  Ürettiğiniz Meyvelerin raf ömrü uzundur.

İşte bütün bu olumlu  sonuçları cebinizden ilave bir  masraf  çıkartmadan,  masrafsız olarak  yapabiliyor olmanız işin en  güzel  tarafıdır. Çünkü  Rekor Gelişim mineral sınıfının  en ekonomik, en ucuz, en az  kullanım oranına sahip, en etkili doğal ve organik  toprak düzenleyicisidir. Meyve ağaçları ve diğer bütün ağaçlar için  1 dekara sadece 25 – 40 Kg aralığında, ağaç dışındaki meyvelere ise 20 KG  Rekor Gelişim Mineral kullanmanız yeterlidir.

Rekor  Gelişim Minerali  kullanırken , toprak analizi sonucu tespit edilen standart oranlarda  kullanmanız gereken  kimyasal gübreleri  1/5 oranında azalttığınız için, kendi masrafını çıkartacak kadar ucuzdur. Rekor Gelişim Mineral katı  formda  olup toprak  hazırlığı  yapılırken toprağa verilir. 5-10 cm toprak altına girmesi yeterlidir. Rekor Gelişim Mineralin fiyatı üzerinde yazılı  olup  Türkiye’nin her yerinde aynı fiyata satılmaktadır.

Rekor Gelişim Mineral hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

Rekor Gelişim  : Tel  +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07   E-mail : rekorgelisim@gmail.com

/ / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / / /

Comments are closed.